Spółki Grupy

Spółki wchodzące w skład Grupy:

Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych ZUGIL S.A.
Ponad 55 lat tradycji i doświadczenia w zakresie projektowania, wykonawstwa i modernizacji urządzeń oraz kompletnych obiektów technologicznych dla przemysłu motoryzacyjnego, elektromaszynowego oraz stoczniowego. Zakład posiada nowoczesny park maszyn sterowanych CNC umożliwiający produkcję zaawansowanych technicznie konstrukcji maszynowych i stalowych konstrukcji budowlanych. ZUGIL to firma licząca się w Polsce i Europie w branży powłok ochronnych i dekoracyjnych, to strategiczny dostawca konstrukcji maszynowych dla wielu uznanych producentów maszyn budowlanych, drogowych i wiertniczych.
MAŁAPANEW Maszyny i Konstrukcje Sp. z o.o.
Posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń oraz części zamiennych. Obecnie firma jest dostawcą dla przemysłu lotniczego, hutniczego, papierniczego, wydobywczego, kolejnictwa i innych.
HUTA MAŁAPANEW Sp. z o.o.
Za oficjalną datę rozpoczęcia działalności Huty Małapanew powołanej rozporządzeniem Króla Fryderyka II z 1 marca 1753 roku, przyjęto sierpień 1754 roku, kiedy to został uruchomiony pierwszy wielki piec. Obecnie HUTA MAŁAPANEW Sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce producentów odlewów staliwnych oraz walców hutniczych. Głównym produktem spółki są odlewy surowe z ponad 200 gatunków staliw o masie od 5 do 15 000 kg, pozostałe to odlewy obrobione mechanicznie i walce.
Fabryka Urządzeń Mechanicznych CHOFUM S.A.
Jest przedsiębiorstwem o ponad 150 letniej tradycji w dziedzinie produkcji cylindrów i walców papierniczych, żeliwnych odlewów maszynowych oraz tokarek CNC. Odlewnia posiada zdolność produkcyjną ok. 12 000 t. Klientami firmy są liderzy na rynku budowy maszyn papierniczych i obrabiarek do metalu.
Odlewnia Żeliwa S.A.
Firma o ponad 120-letniej tradycji. Została założona w 1886 roku, a pierwsze łączniki wyprodukowano w 1901 roku. Dzisiaj jest jednym z najnowocześniejszych zakładów odlewnictwa żeliwa, oferującym szeroką gamę produktów. Wyroby Odlewni, ze znakiem firmowym EE, są od wielu lat znane i cenione w Polsce, jak również na rynkach zagranicznych.
Kuźnia Jawor S.A.
Firma z ponad 110-letnią tradycją i doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości elementów kutych matrycowo. 40% produktów spółki przeznaczonych jest dla motoryzacji, są to przede wszystkim odkuwki o wagach jednostkowych 0,05-. Kuźnia Jawor jest także dostawcą elementów kutych dla branży maszynowej oraz górniczej na rynku krajowym i zagranicznym.
Andoria-Mot Sp. z o.o.
Firma, której początki działalności sięgają 1945 roku, wtedy rozpoczęto produkcję maszyn rolniczych, następnie silników wysokoprężnych i zespołów prądotwórczych. To właśnie silniki Diesla przez długie lata były sztandarowymi produktami Andorii, znanymi na niemal całym świecie. W chwili obecnej Andoria-Mot - posiadająca nowoczesną odlewnię żeliwa i doskonały park maszynowy w zakresie obróbki mechanicznej - jest znanym w całej Europie producentem odlewów i komponentów.
Gwarant Ochrona Sp. z o.o.
Firma posiada koncesje Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej. W firmie zatrudnione są osoby posiadające licencję ochrony fizycznej I i II stopnia, a także byli funkcjonariusze jednostek specjalnych. Firma oferuje najwyższy standard profesjonalnej ochrony.