2010-04-19
ZUGIL na PaintExpo 2010


Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych ZUGIL S.A. zaprezentowały swoją ofertę na tegorocznych Międzynarodowych Specjalistycznych Targach Lakiernictwa PAINT EXPO.??


Trzecia edycja największej tego typu imprezy wystawienniczej w Europie odbyła się w dniach 13 - 16 kwietnia w Karlsruhe (Niemcy). Jedyną polską firmą wśród wystawców był ZUGIL. Ponad 300 firm z kilkunastu krajów prezentowało swoje produkty z zakresu lakiernictwa przemysłowego, głównie lakiernictwa proszkowego, wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia stosowane w lakiernictwie oraz w branży chemikaliów. Odwiedzający mogli uzyskać najbardziej aktualne informacje na temat lakierowania proszkowego, ciekłego czy też coilcoatingu.??

Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych ZUGIL S.A., firma licząca się w Polsce i Europie w branży powłok ochronnych i dekoracyjnych, zaprezentowała swoją ofertę obejmującą m.in. kompletne linie lakiernicze dla wydziałów malarni, urządzenia do przygotowania powierzchni, nanoszenia powłok malarskich, ich suszenia i utwardzania oraz urządzenia współpracujące a także kompletne linie galwanizerskie.?
 

«  powrót