2008-06-27
Wyróżnienie dla ZUGiL S.A.

25 czerwca 2008 r. Zakłady Urządzeń Galwanicznych i Lakierniczych Spółka Akcyjna ?ZUGiL? S.A. wyróżnione zostały Nagrodą Gospodarczą Wojewody Łódzkiego za 2008 r. w kategorii ?Duże Przedsiębiorstwo?.

Kapituła konkursu doceniła firmę za wzrost poziomu produkcji i zatrudnienia oraz wysoką jakość oferowanych towarów i usług wysokospecjalistycznych. Nagroda jest również uznaniem za przestrzeganie zasad etycznych w biznesie przy jednoczesnym dążeniu do satysfakcji finansowej i zachowaniu wysokiej jakości produktów.

Nagroda, jaką otrzymał ?ZUGiL? S.A. promuje najlepsze przedsiębiorstwa województwa łódzkiego, które zyskały powszechne uznanie w województwie, w kraju i za granicą. Jest to nagroda dla wszystkich ludzi, którzy swoją pracą nie pozwolili aby nazwa i tradycja ?ZUGiL? S.A. zniknęły z mapy Polski, regionu czy powiatu.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Sali Lustrzanej Pałacu Poznańskich w Łodzi. Gospodarzem gali była wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska, a wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: marszałek województwa łódzkiego Włodzimierz Fisiak i wiceprezydent Łodzi Marek Michalik. W imieniu ZUGiL S.A. nagrodę odebrał Adam Lekki, prezes Zarządu firmy.

Przypomnijmy, że w maju tego roku ZUGIL został nagrodzony certyfikatem ?Polski Produkt Światowy? World Class Polish Product za linię lakierniczą wyprodukowaną dla zakładów VOLVO w Hallsbergu (Szwecja), przyznawanym najlepszym polskim produktom, które znalazły uznanie na rynkach międzynarodowych. Oceny produktów dokonywali radcy handlowi polskich placówek dyplomatycznych oraz przedstawiciele dyplomacji ekonomicznej placówek akredytowanych w Polsce. Organizatorem konkursu jest redakcja miesięcznika ?Eksport&Import.pl?.
 

«  powrót