Zespoły prądotwórcze

Agregat prądotwórczyJesteśmy czołowym producentem zespołów prądotwórczych w Polsce. Wysoka jakość wyrobów, doświadczenie w produkcji oraz wykwalifikowana kadra pozwalają zaoferować indywidualne rozwiązania dla Klientów z każdej branży. Nasze zespoły prądotwórcze marki ANDORIA zasilają urządzenia m.in. w rolnictwie, budownictwie, telekomunikacji, służbie zdrowia, bankach, na stacjach benzynowych, czyli wszędzie tam gdzie przerwy w dostawie energii elektrycznej mogą spowodować wymierne straty materialne lub nawet utratę życia ludzkiego.

Dane techniczne trójfazowych zespołów prądotwórczych 400/230 V, 50 Hz, o mocy 5-100 kVA (zespoły na silnikach wysokoprężnych Ruggerini i Andoria):

Oferujemy zespoły prądotwórcze powyżej 100 kVA z silnikami Volvo Penta, Deutz, Dosan Daewoo, Perkins i innymi. Ze względu na różnorodne rozwiązania i zastosowane podzespoły, parametry urządzeń dostępne są na indywidualne zapytania.

Wszystkie zespoły prądotwórcze dostępne w różnych wersjach: stacjonarne, przewoźne, do pracy indywidualnej i awaryjnej oraz w obudowach dźwiękochłonnych. Zarówno masy jak i gabaryty podane są dla wersji podstawowych (zespoły z manualnym uruchomieniem i bez obudowy).

Oferujemy również zespoły prądotwórcze z silnikami benzynowymi, jedno- i trój-fazowe oraz generatory napędzane z wałka odbioru mocy w ciągniku, spawarki i motopompy.